SD Cart klasörler arası geçiş

Passat Turkiye Google Passat Turkiye Google

Konuyu Değerlendir: Güncel Değerlendirme :

CihatTürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı
    Cihat
    Yer
    bursa
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2012

SD Cart klasörler arası geçiş

Herkese günaydın. Arkadaşlar aradım taradım ama bulamadım. RCD-510 sistemim mevcut SD Karta klasörler halinde müziklerimi attım. Ancak şöyle sorunlarım var.
    1- Dokunmatik ekranı kullanmadan her hangi bir tuşla klasör değişimi yapabilirmiyiz ? Sağ sol tuşları ile sadece şarkı değişiyor.
    2- Bir de bütün kart içindeki müzikleri nasıl karışık dinleyebiliriz ?

Bilgisi olan arkadaşlarımın yardımlarını beklerim. Şimdiden teşekkürler.
    40

Herkese günaydın. Arkadaşlar aradım taradım ama bulamadım. RCD-510 sistemim mevcut SD Karta klasörler halinde müziklerimi attım. Ancak şöyle sorunlarım var.
    1- Dokunmatik ekranı kullanmadan her hangi bir tuşla klasör değişimi yapabilirmiyiz ? Sağ sol tuşları ile sadece şarkı değişiyor.
    2- Bir de bütün kart içindeki müzikleri nasıl karışık dinleyebiliriz ?

Bilgisi olan arkadaşlarımın yardımlarını beklerim. Şimdiden teşekkürler.

Shepidy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı
    Serhat
    Yer
    Rize
    Model
    Passat Variant
    Motor
    1.6 TDI
    Yılı
    2012

Cevap: SD Cart klasörler arası geçiş

Klasör geçişini direksiyondan yapabilir miyiz diye soracaktım ki konu açılmış Önceki aracımda direksiyondan değiştirebiliyodum klasörleri ama passatta başaramadım..
    Shepidy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    591

Klasör geçişini direksiyondan yapabilir miyiz diye soracaktım ki konu açılmış Önceki aracımda direksiyondan değiştirebiliyodum klasörleri ama passatta başaramadım..

tuncel79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı
    İhsan
    Yer
    İstanbul
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2014
    34HD8358

Sanırım değişmiyor, sağ , sol ok tuşları ile sadece şarkılar değişiyor. Tümünü karışık dinlemenin de tek yolu tüm şarkıları tek klasör içinde toplamaktan geçiyor sanırım.
    tuncel79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    346

Sanırım değişmiyor, sağ , sol ok tuşları ile sadece şarkılar değişiyor. Tümünü karışık dinlemenin de tek yolu tüm şarkıları tek klasör içinde toplamaktan geçiyor sanırım.

Emekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı
    Necmi Akman
    Yer
    ADANA
    Model
    Passat
    Motor
    1.6 TDI
    Yılı
    2012
    01 SN 124

Her halde bütün müzikleri tek klasörde toplamak gerekiyor. Ancak arkadaşların yorumunu beklemekte
    fayda var, bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum.
    Emekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    188

Her halde bütün müzikleri tek klasörde toplamak gerekiyor. Ancak arkadaşların yorumunu beklemekte
    fayda var, bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum.

lecabus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı
    Ferdi
    Yer
    İstanbul
    Model
    Passat
    Motor
    2.0 TSI
    Yılı
    2010

Shepidy Nickli Üyeden Alıntı
    Sadece teybin üzerinde bulunan "Selection" kısmından değişiyor. Direksiyondan şarkılar değişiyor. Ama son şarkıdayken ileriye basılırsa sıradaki klasöre geçiyor diye hatırlıyorum.
    Shepidy bunu beğendi
    lecabus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    780

Shepidy Nickli Üyeden Alıntı
    Sadece teybin üzerinde bulunan "Selection" kısmından değişiyor. Direksiyondan şarkılar değişiyor. Ama son şarkıdayken ileriye basılırsa sıradaki klasöre geçiyor diye hatırlıyorum.

seran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Silifke
    Model
    Golf
    Motor
    1.6 TDI
    Yılı
    2012

MFA'dan audio seçeneğini işaretlerseniz, silicek tuşuyla şarkı değiştirebilirsiniz.

muallim
    seran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    72

MFA'dan audio seçeneğini işaretlerseniz, silicek tuşuyla şarkı değiştirebilirsiniz.

muallim

firatciftci44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı
    Fırat ÇİFTÇİ
    Yer
    Adıyaman
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2013
    06 EZ 2187

Sd Kartımda şarkıları ben genellikle Pop-Türkü- Arabesk-Yabancı gibi gruplayıp bu şekilde klasör oluşturuyorum.
    Böylelikle ruh halime göre "karışık" çalma esnasında alakasız parçalar çıkmıyor. bütün kart içindeki veriyi birden fazla klasör var ise karışık çalamazsınız.
    karışık fonksiyonu ancak klasör içerisinde mümkün. klasör atlayabilmeniz için bir tuş bulunmamakta; karışık fonksiyonu kapalıyken klasör içerisinde bulunan son sıradaki şarkıda "ileri" butonuna basarsanız alfabetik olarak bir sonraki klasörün ilk şarkısına geçer..
    şarkıları daha kalabalık bir liste halinde karışık dinlemek istiyorsanız klasördeki şarkı miktarını fazla tutun ki uzun yolculuklarda sürekli klasör değiştirmek zorunda kalmayın derim..

dokunmatik olduğu için sürüş esnasında bu tip cihazlar tehlike yaratır, kullanırken ekrana bakmak zorundasınızdır. el yordamıyla veya parmak hafızasıyla tuşlar bulunup ekranına bakmadan cihaz kontrol edilemez ve böylelikle kazaya sebep olabilir. dikkat edin, kazasız sürüşler.
    livevalue bunu beğendi
    firatciftci44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.850

Sd Kartımda şarkıları ben genellikle Pop-Türkü- Arabesk-Yabancı gibi gruplayıp bu şekilde klasör oluşturuyorum.
    Böylelikle ruh halime göre "karışık" çalma esnasında alakasız parçalar çıkmıyor. bütün kart içindeki veriyi birden fazla klasör var ise karışık çalamazsınız.
    karışık fonksiyonu ancak klasör içerisinde mümkün. klasör atlayabilmeniz için bir tuş bulunmamakta; karışık fonksiyonu kapalıyken klasör içerisinde bulunan son sıradaki şarkıda "ileri" butonuna basarsanız alfabetik olarak bir sonraki klasörün ilk şarkısına geçer..
    şarkıları daha kalabalık bir liste halinde karışık dinlemek istiyorsanız klasördeki şarkı miktarını fazla tutun ki uzun yolculuklarda sürekli klasör değiştirmek zorunda kalmayın derim..

dokunmatik olduğu için sürüş esnasında bu tip cihazlar tehlike yaratır, kullanırken ekrana bakmak zorundasınızdır. el yordamıyla veya parmak hafızasıyla tuşlar bulunup ekranına bakmadan cihaz kontrol edilemez ve böylelikle kazaya sebep olabilir. dikkat edin, kazasız sürüşler.

Adı
    Cihat
    Yer
    bursa
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2012

Herkese çok teşekkür ederim, ayrıca Fırat bey uyarılarınız için çok teşekkürler. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
    40

Herkese çok teşekkür ederim, ayrıca Fırat bey uyarılarınız için çok teşekkürler. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.