2013 Passat comfortlıne sd kart okuma hatası

Passat Turkiye Google Passat Turkiye Google

Konuyu Değerlendir: Güncel Değerlendirme :

Öğretmen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı
    KEMAL
    Yer
    GAZİANTEP
    Model
    Passat
    Motor
    1.6 TDI
    Yılı
    2013

2013 Passat comfortlıne sd kart okuma hatası

Başlıkta belirttiğim model araçta 512 mb bir telefon hafıza kartım vardı. Şarkıları mp3 olarak indirdim yükledim bilgisayarda sorunsuz çalışıyor arabada sd kart hatası çıkıp kartı görmüyor. Bu hafıza kartı eski bir kart hafıza kartıylamı alakalı yüklemeylemi alakalı yükleme yaparken bir ayar yapmamız mı lazım? Teyp RCD 510.
    15

Başlıkta belirttiğim model araçta 512 mb bir telefon hafıza kartım vardı. Şarkıları mp3 olarak indirdim yükledim bilgisayarda sorunsuz çalışıyor arabada sd kart hatası çıkıp kartı görmüyor. Bu hafıza kartı eski bir kart hafıza kartıylamı alakalı yüklemeylemi alakalı yükleme yaparken bir ayar yapmamız mı lazım? Teyp RCD 510.

BBG
    BBG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı
    KAĞAN
    Yer
    KONYA
    Model
    Passat
    Motor
    1.4 TSI
    Yılı
    2013

Cevap: 2013 Passat comfortlıne sd kart okuma hata

Merhabalar, ilk başta kartı biçimlendirin bilgisayarda ondan sonra deneyin formatında uymuyor olabilir lakin eski olduğu içinde problem yaratıyor olabilir ama biçimlendir deyip tekrar mp3 leri atıp denemenizde fayda var
    BBG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BBG
    394

Merhabalar, ilk başta kartı biçimlendirin bilgisayarda ondan sonra deneyin formatında uymuyor olabilir lakin eski olduğu içinde problem yaratıyor olabilir ama biçimlendir deyip tekrar mp3 leri atıp denemenizde fayda var

Adı
    KEMAL
    Yer
    GAZİANTEP
    Model
    Passat
    Motor
    1.6 TDI
    Yılı
    2013

Cevap: 2013 Passat comfortlıne sd kart okuma hata

BBG Nickli Üyeden Alıntı
    Sorun sd kartta. Galiba class10 olması lazımmış. Başka tanıdıktan 2 gb sd kart denedim oldu.
    BBG bunu beğendi
    15

BBG Nickli Üyeden Alıntı
    Sorun sd kartta. Galiba class10 olması lazımmış. Başka tanıdıktan 2 gb sd kart denedim oldu.