PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Passat b 10 ne zaman?gokhankanyilmaz
21 04 2020, 13:19
Arkadaşlar passat 10 yılda bir köklü değişime gidiyor onu biliyoruz 2014 son çeyreğinde piyasaya çıkan passat b8 üst donanımları en çok bmw 3 ,mercedes c ile kıyaslanıyordu fiyatları birbirine çok yakındı. bu modellerin hepsi yenilendi ve çok sevildi buna karşılık makyajlı passat pek sevilmedi. Bunu ilan sitelerinde 2020 model 0 km yüzüne bakılmayan bir sürü passattan anlıyoruz. ne bmw3 le ne de mercedes c ile kıyaslanır bir yeri kalmadı.hatta 1.6 360 tork makyajlı mercedes c nin yanından bile geçmez. Vw nin bence 2024 e kadar bekleme lüksü kalmadı.2020 sonunda satış rakamlarını diğer modellerle kıyaslayıp göreceğiz.Bu konuda yeni jenerasyon passatla ilgili bir haber duyan var mı acaba? Ben araştırdım sadece passatın üretim yerinin değişeceğine dair haberler var.

Murattat
21 04 2020, 13:52
Böyle bir virüs varken bu şekilde riske girmek mantıklı değil ki stoklarda bekleyen ya da üretimi devam eden onlarca eski parçalardan var. Bu serilerden yapmaya devam ederler diye düşünüyorum.Bu süreçte hiç bir yeni marka yeni arayışa girmez.

Ancak ne olursa olsun vw passat' ın bir izlenimi var. Ben yaşımdan dolayı passat aldığıma çok pişmanın bmw 3 kasaları bana çok saçma geliyordu ama şimdilerde canım çok çekiyor fakat kendi aracımdan inip bmw 3.20ied binince sokayım böyle bmw e diyesim geliyor takiii gazlayana denk.

Bu yüzden kararsızım