PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Passat - A4 - C180 - 3 serisi karşılaştırmalı testbeyinsis
08 10 2018, 11:29
Verdict
The Passat delivers the best blend of comfort, space and (surprise, surprise) agility. Confident and handsome, its A4 cousin is balanced and smooth, too, but its lively engine can’t hide the tight space on offer. For the Benz, comfort is second to none, just like the opulently furnished cabin. The engine is strong but grumpy and the price is high, though. The 3 Series is still the most temperamental car in this company but its puny engine seems out of place here.

Sonuç:
Passat konfor, genişlik ve (sürpriz, sürpriz) çevikliğin en iyi karışımını sağlıyor. Cüretkar ve yakışıklı Passat'ın kuzeni A4 de hoş ve dengeli bir araç ancak ancak o canlı motoru iç mekanın darlığını gizleyemiyor. Benz'e gelince konfor hepsinden iyi aynen mobilya zengini kabinde olduğu gibi. Motoru güçlü ancak hırçın bir karakteri var ve fiyatı da yüksek. 3 serisi karşılaştırmanın en karakterli aracı olmasına rağmen zayıf motorunun bu karşılaştırmada yeri olmadığı açık.

Turbo battle: New Audi A4 versus BMW 3er, Mercedes C-Class, VW Passat - MercedesBlog (http://mercedesblog.com/turbo-battle-new-audi-a4-versus-bmw-3er-mercedes-c-class-vw-passat/)