PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Passat B8 (3G) Giriş Yardımı hakkında yardımkaiserndr
21 01 2018, 01:04
Merhaba arkadaşlar,

Aracım 2017 variant. Aracım daha yeni, aldıktan kısa bir süre sonra bazı kodlamalar yaptım. İşin ehli değilim ancak forumlardaki yönlendirmeleri takip ederek yaptım.

Bazıları şunlar; ana ekran logo degisikligi, menuden sesli giris onaylama, menu gunduz fari kontrolu, arka ledler gunduz fari ile calismasi..vs.

Ve kodlamadan sonra auto-scan de herhangi bir hata almadim.

Bunlari belirtmemin sebebi, bu kodlamalardan sonra Araç/Koltuklar/Giriş Yardımı menusunun fabrika cikisi acik oldugunu farkettim. Menuden bu ozelligi actim. Kullanmaya basladim, ancak farkettim ki kontak acilip kapandiktan sonra menu de giris yardimi her seferinde kapali gozukuyor ama ozellik acik kaliyor. Bu ozelligi kapatmamin tek yolu koltuklari fabrika ayarina dondurmek.

Sorum şu, yaptigim kodlamalar buna sebep olmus olabilir mi? Bunu nasil duzeltebilirim? Aracinda ayni menu acik kimse varsa kendisi deneyebilir mi? İşin ehli arkadaslar eminim ki vardir. Garantili aracimi servise goturup bunu sormak gostermek istemiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler.

Menunun resmi: https://drive.google.com/file/d/17ho7gQjbfoScZUXT0Gz8MQq1dZQegrCn/view?usp=drivesdk

Arslantas
04 03 2021, 11:08
dostum ben de yeni kasa elegance r-line araç var. Ben de kodlama yaptırdım gizli özellikleri vs açtırdım. Bir şey fark ettim ben de senin attığın resimdeki gibi koltuk ayarları seçeneği yok ve giriş ve iniş yardımı olmuyor. Koltuk olduğu gibi kalıyor yerinde. Sorunu çözdüysen bana da aktarabilir misin bildiklerini?