PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orta Karadeniz BuluşmasıSuperb
06 04 2015, 13:39
Galiba en ideali Amasya veya Samsun olabilecek buluşmadır..

Katılabilecek iller , Samsun, Amasya, Tokat, Ordu, Sivas , Çorum ve yakın il ve ilçeler..

Organizatör ben değilim..

Başlığı açayım dedim...

Katılırız diyenleri bir görelim...

Sonra katılabileceklerin bulunduğu illere göre en ideal buluşma noktası ve tarih belirlenir, buluşulur diye düşünüyorum...

Katılma şartı: Passat sahibi olmak.

Amaç: Tanışma, fikir verme, yardımcı olma (araba konusunda tabi) vs.

Superb
06 04 2015, 13:40
Kendimle başlıyayım..

Tokat, passat b7 2011, meslek aile hekimi.

Samsun, Tokat, Amasya , Çorum da olacak buluşmalara katılabilirim.

Tarih bazında cumartesi günleri uygun bana (nöbetçi olduğum haftalar haricinde)

sebinefe
06 04 2015, 15:19
ben de uygun zaman ve mekan dahilinde katılabilirim.
şebinkarahisar'da öğretmenlik yapıyorum.(giresun/şebinkarahisar-suşehri civarı :) )

sebinefe
06 04 2015, 15:21
sivas'tan muhtemel katılabilecek arkadaşlarım var. tokattan 07 passat nikli emre vardı galiba. belki haberi olursa o da gelebilir.

Burakim
06 04 2015, 15:29
giresunda olursa bende katılabilirim. Sadece o çevreler değil doğu karadenizde gelir.

Superb
06 04 2015, 22:03
Tokatta ortada kalıyor aslında... Tokat olursa Sivas, Yozgat,Çorum,Amasya , Ordu, Giresun, Samsun katılabilicek iller....

De katılanları görelim... Samsun, Tokat veya Amasya daha uygun iller gibi...

JAGA
06 04 2015, 23:05
merzifon :D heryerin ortası yolların buluşma noktası

ETO77
06 04 2015, 23:09
Isparta eğirdir de görev yapıyorum ama memleket Merzifon. Ramazan bayramında izne ayrılacağım. Yer ve mekan fark etmez neresi olursa gelirim yeter ki böyle bir buluşma gerçekleşsin. Valla istanbul da yapılan buluşmaların video larını izledikce içim gidiyor karadeniz de böyle bir buluşma PASSAT lar neden olmasın... Her türlü varım inşallah izin tarihime denk gelir beyler.

Superb
06 04 2015, 23:39
O zaman katılma ihtimali olan ve katılmak isteyenler isim ve yer bildirsin.... bir hafta sonu kaçamak yaparız...

Superb
07 04 2015, 22:50
up.............

pst60
10 04 2015, 13:02
Bende varım Samsun tokat ikiside farketmez bana. Zaten biz emreyle beraber buluşma düzenleme düşüncemiz vardı. İsabet olmuş zaman uyarsa ben gelirim

cuhaci
10 04 2015, 15:47
ben de gelirim böyle bir buluşmaya.. ordu ünyedeyim.. hafta sonu olursa daha iyi olur. güzel bir yer bulunursa konaklayadabiliriz..

ETO77
13 04 2015, 22:20
evet arkadaşlar ne oldu KARADENİZ buluşmasına konuyu takip ediyorum ama kimseden ses soluk yok. Bu işi biraz ciddiye alalım maksat muhabbet eğlenmek.
Yer konusu bence herkes kendine yakın olan yeri ister ama biraz da fedakarlık yapmak lazım. Bu işi güzelce organize edebilecek bir büyüğe ihtiyaç var gibi bence o mekanı ve yeri seçmeli ve yayımlamalı zamanı ve koşulları uyanlarda buluşur hasbıhal eder kaynaşır bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır.
Kendim için konuşuyorum. Görev yerim ısprarta eğirdir merzifonluyum yer ve mekan sorunum yok gelirim her türlü... Sadece zaman sorunum var Ramazan bayramından sonraki ayarlanacak her türlü buluşmaya gelirim arkadaşlar... SAYGILAR

Superb
14 04 2015, 01:21
İzin dönemi buluşmak zor olur kanımca...

Mayıs ayın da müsait olanlar yazsın... hafta sonu kaçamağı şeklinde cumartesi günü veya pazar falan uygun olur sanırsam..

Katılımcılar da isimlerini ve gelecekleri yeri yazdırsın...

Sonra katılanların bulundukları mevkiye göre , arkadaşında dediği gibi fedakarlıkta edip buluşalım... Bana kısmen uzak olsa da en ideali Samsun gibi geldi..

Samsun olursa sanırsam, yukarda saydığımız Tokat, Amasya,Sivas, Çorum gibi illerin yanında Trabzon , Giresun, Sinop gibi illerde katılabilir... ayrıca Samsun merkezi il, gezmeye de açık... Batıpark gibi arabaları ortak çekip bakabileceğimiz geniş yerde var..

Buluşma olursa cumartesi günü daha uygun olur kanımca.. hem insanlar gidilecek ilde ailesiylede program yapacak geniş zaman bulur... ''Yav aşkım arkadaşlarla buluştuktan sonra da ailecek gezeriz falanca yeri'' (hanımı ikna etme ve çenesini susturma ), hiç yoksa 4 tane avm var sanırsam.. bırakırsın aileni , kafa dengi varsa oğlunu veya oğullarınıda alır gelirsiniz buluşmaya....

Yeterki isteyelim...

Hani olurya buluşma sıkıcı oldu... en kötü Samsunda ailenizle gezmiş olursunuz...

Zaten bizim buluşmada 2-3 saati geçmez herhal...

İsim yazdırın arkadaşlar..

Superb
14 04 2015, 01:24
1- Birol (forumda adım Mert diye geçiyor ama aslen ismim Birol), Tokattan.. Tokat, Samsun, Amasya, Çorum'a giderim buluşmaya.. Mayıs ayında bir cumartesi nöbetçiyim ama olaki buluşma gününe rasgelirse nöbet gününü değiştiririm... Samsun herkes için daha uygun gibi diye düşünüyorum... hem buluşma olur hem ailelerimiz için de vakit ayırmış oluruz buluşma öncesi veya sonrası... özellikle benim gibi ufak çocuklu aileler için aileyi geride bırakmak zor.. ben buluşmaya gelirsem bizimkileri avm ye bırakırım veya kaldığımzı yerde bırakırım, muhtemelen büyük oğlumu da alır buluşmaya geçerim.. buluşma sonrasındada ailemle vakit harcarım... pazar akşamı da geri dönerim..