Sayın üyelerimiz

Sitemize olan talebin her geçen gün arttığının ve bundan çok memnun olduğumuzu bildirmek isteriz.

Ancak talep ve üye çokluğu zamanla karmaşayı ve düzensizliği de beraberinde getirmektedir.Bu nedenle forumda düzeni sağlamak, yeni üye olmuş hatta üye olmamış birinin bile aradığı bilgiyi hemen bulmasını sağlamak amacıyla aşağıdaki hususlara dikkatinizi çekmek istiyoruz.

LÜTFEN DİKKAT EDELİM.
  1. Forumda açılan konuların başlıkları "yardım edin" "bak bu da oldu" "iyi yolcuklar" vs gibi içeriğiyle ilgisi olmayan konular, içinde ne olursa olsun silinecektir.Sitede ki veya diğer arama sistemleri (google,bing,yahoo,yandex vs) başlığı bulabilmektedir içeriği aramamaktadır.Bu başlıkların kimseye faydası olmamaktadır.İçeriğinde yazan bilgiye hiç kimse ulaşamamaktadır.
  2. Lütfen bilgi alacağınızda,sorunuz olduğunda başlığa bunu yazarsanız daha sonra aynı soruyu tekrar sorulmasını engellersiniz.
  3. Daha önce cevaplandığını düşündüğünüz bir konu olduğunda lütfen ilgili konunun linkini cevap olarak yazın ve arama sistemini kullanmasını önerin.(özellikle eski ve tecrübeli üyeler)
  4. Konuları açarken lütfen ilgili bölüme açın, konular bariz bir şekilde yanlış bölümdeyse kaydırılmayacak silinecektir.
  5. Yukarıda ki nedenlerden dolayı açtığı konular 3 defa silinen üye ceza alacaktır.
  6. Yeni üyelere yönelik bir kısıtlama getirilmeyecektir.İllegal dağıtım yapan siteler hariç hiçbir forumda bu tarz bir kısıtlama bulunmamaktadır.Doğru başlık ve içerikle açılan her konu forum için faydalıdır.


Konuya gösterdiğiniz özen ve anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.

Passat Türkiye Yönetim